سوالات متداول

کاربران گرامی
کاربردی‌ترین سوالات مطرح شده در قسمت«سوالات متداول» گرد‌آوری شده است. هدف از پاسخ‌گویی به این سوالات، راهنمایی کاربران  می‌باشد. لذا پیشنهاد می‌شود قبل از طرح سوال، مطالب مندرج در این صفحه را به‌دقت مطالعه کرده و در صورت عدم دسترسی به پاسخ مورد نظر، سوال خود را طرح نمایید.

1- چطور در سایت ثبت‌نام کنم؟

چنان‌چه تمایل به خرید از سایت دست دو بوک را دارید باید به قسمت< ورود >در بالای صفحه سایت مراجعه نموده و در پنجره ی جدیدی که پیش روی شما باز میشود اطلاعات خواسته شده که شامل موبایل،ایمیل،و یک رمز عبورمیباشدرا وارد کرده و پس از پر کردن این اطلاعات برروی دکمه عضو کلیک کرده  و در سایت عضو شوید
و از طریق حساب کاربری خود خرید کنید

2- چرا باید در سایت دست دو بوک عضو شد؟
شرط لازم برای خرید کتاب در سایت دست دو بوک عضویت در آن است.
- در صورت فراموش کردن رمز عبور چه اقدامی باید انجام شود؟
در این شرایط ،دکمه فراموشی رمز رو میزنیم و از طریق پیامک رمز جدید برای شما ارسال میشه
در شرایطی که شما درگاه دریافت پیام تبلیغاتی را از طریق مخابرات مسدود کرده باشید این پیامک به دست شما نخواهد رسید. در این صورت با شماره های پشتیبانی ما تماس بگیرید.

3- آیا شما رمز عبور من را دارید چون رمزم را فراموش کرده ام؟

اطلاعات مشتریان در سایت خصوصی بوده و امکان دسترسی به آن وجود ندارد.
4- به چه شکل باید کتاب را در سایت شما جستجو کنم؟
لزومی ندارد نام کتاب به طور کامل در قسمت جستجو  وارد کنید. هم چنین میتوانید از طریق کلمات کلیدی کتاب و یا نام نویسنده و مترجم کتاب مورد نظر خود را جستجو کنید.

5-دلیل بر چسب قیمت غیر چاپی بر جلد کتاب چیست؟

بعضی از مواقع این اتفاق می افتد و  این اختلاف قیمت به دلیل تغییری است که ناشر در قیمت فروش کتاب ایجاد کرده است. روال صحیح این است که  تغییر قیمت کتاب با تغییر نوبت چاپ ایجاد ‌شود اما گاهی ممکن است ناشر در همان نوبت چاپ نیز تغییرقیمت دهد. جهت اطمینان بیشتر شما میتوانید این تغییر قیمت را نیز از طریق انتشاراتی مربوطه  پیگیری نمایید..

6-اگر در حین انجام خرید از سایت مبلغ دوبار از حسابم کمک شد چه کاری باید انجام دهم؟

مبلغ مورد نظر طی مدت چند ساعت تا حداکثر 10 روز کاری به حساب شما برگشت داده خواهد شد. در غیر اینصورت با همکاران ما تماس گرفته و همکاران ما  پیگیری‌های لازم را  انجام میدهند.

 7-یک هفته از زمان خرید کتاب میگذرد و کتاب به دست من نرسیده،مشکل چیست؟

نحوه کار سایت بدین صورت است که درصورتی که خرید شما موفق باشد فاکتور برای شما  صادر خواهد شدوفاکتور شما در حساب کاربریتان ثبت خواهد شد .چنان‌چه فاکتوری برای شما ارسال نشده باشد به این معنی است که خرید شما ثبت نشده است. اما چنان‌چه پول از حساب شما کسر شده باشد مبلغ مورد نظرظرف حداکثر 24 ساعت به حساب شما برگشت داده خواهد شد.کافی است شما با شماره های پشتیبانی ما تماس بگیرید.
سریع ترین روش ارسال کتاب چیست؟
پیک موتوری برای تهرانی ها بهترین و سریع ترین گزینه است

همچنین خریدارنی که ساکن تهران هستند میتوانند گزینه تحویل در دفتر را انتخاب کرده و دیگر هزینه ای هم بابت ارسال پرداخت نکنند.

پست پیشتاز 2 تا 3 روز کاری زمان میبره
و در نهایت پست سفارشی که 4 تا 7 روز کاری هست

0
0