معرفی مراکز سفارش تلفنی کتاب / تهیه کتاب تلفنی (تهیه لیست کتاب های مورد نظر شما در تمام زمینه ها) در شهرهای مختلف

دسته بندی :

نویسنده : دست دو بوک

تاریخ درج :

حجم فایل :

معرفی مراکز سفارش تلفنی کتاب
معرفی مراکز سفارش تلفنی کتاب / تهیه کتاب تلفنی (تهیه لیست کتاب های مورد نظر شما در تمام زمینه ها) در شهرهای مختلف

خرید تلفنی کتاب راهی برای جلوگیری از تردد غیر ضروری در روزهای کرونایی

تمام خبرگزاری ها و مراکز درمان در سراسر جهان تنها یک خواهش از مردم دارند:

***از خانه بیرون نیایید***

در این روزها که ماندن در خانه می تواند حان خودمان و دیگران را نجات دهد خرید تلفنی کتاب بهترین گزینه است. و پناه بردن به مطالعه نیز بهترین گزینه برای گذران دوران قرنطینه. خرید تلفنی کتاب در این روزها یکی از کارآمدترین گزینه ها است به اینصورت که افراد با یک تماس تلفنی ساده کتاب یا کتابهای مورد نظر خود را به کارشناسان فروش مراکز مورد نظر خود معرفی می کنند و آن را درب منزل خود دریافت می کنند.

خرید تلفنی کتاب راهی برای کاهش ترافیک درون شهری

با خرید تلفنی اقلام مورد نیاز _ از جمله کتاب _ طبیعتا رفت و آمد غیر ضروری در سطح شهر کمتر شده و در نتیجه ترافیک درون شهری کاهش خواهد یافت. باور کنید من و شما هرکدام به تنهایی در بعد کلان موثر هستیم. اگر حتی برای یک بار خرید غیر ضروری به جای بیرون رفتن از خانه به وسیله خرید تلفنی خرید خود را انجام دهیم، در ابعاد وسیع، تاثیرات چشمگیری در کاهش ترافیک و آلودگی هوا و آلودگی صوتی شهرها خواهیم گذاشت.

 

 

خرید تلفنی کتاب راهی برای صرفه جویی در زمان

در زندگی مدرن امروز، زمان باارزش ترین دارایی هر انسان است و کسی برنده است که بتواند از زمان بهترین استفاده را ببرد. خرید تلفنی یکی از بهترین راه های صرفه جویی در زمان است. نصور کنید شما به چند کتاب در زمینه های مختلف نیاز دارید و از مراکز فروش کتاب فاصله زیادی دارید. چقدر زمان میبرد تا در ترافیک و شلوغی به مراکز فروش برسید؟ چقدر زمان میبرد تا برای هر یک از کتاب ها در مغازه ها جست و جو کنید و شاید نیابید؟ اما با خرید تلفنی فقط کافیست چند دقیقه زمان بگذارید و تلفن را بردارید و تماس بگیرید ... .

 

مزیت خرید تلفنی کتاب نسبت به خرید اینترنتی کتاب

خرید اینترنتی کتاب از سایت های فروش آنلاین کتاب نیز بسیاز مفید است و از مزیت های بالا برخوردار است اما نه در همه مواقع. به خصوص مواقعی که شما به تعدادی کتاب در زمینه های گوناگون (داستان، حقوق، دانشگاهی، زبان، کودک و نوجوان و ...) نیاز دارید. در اینصورت شاید نیاز باشد ساعتها وقت صرف کنید در سایت های گوناگون ثبت نام کنید، در هریک از آنها جست و جو کنید و یک یا دو کتاب را در هر سایت بیابید و مابقی را مجبور شوید در سایت دیگری خرید کنید. در اینصورت علاوه بر زمان مضاعف مجبور خواهید شد برای خرید از هر سایت هزینه حمل جداگانه بپردازید.

اما با خرید تلفنی کتاب کافی است با یک تماس ساده با کارشناسان مراکز فروش تلفنی کتاب:

" لیست کتابهای متنوع خود را بدهید و آنها را درب منزل تحویل بگیرید "

 

ممکن است دقیقا ندانید چه کتابی می خواهید

گاهی پیش می آید که شما می خواهید به گروه سنی خاصی یا به اشخاصی در موقعیت های خاصی کتاب هدیه بدهید یا ممکن است در زمینه مشخصی تمایل به مطالعه داشته باشید اما کتاب مشخصی را نشناسید، یا ... در این مواقع حتی بدون اینکه نام کتاب خاصی را بگویید، کافی است بگویید در چه زمینه ای و چه نوع کتابی مد نظرتان است. مشاوران فروش کتاب با دادن اطلاعات کافی درمورد کتاب ها و معرفی مناسب ترین کتاب به شما کمک می کنند و در صورت پذیرش شما و سفارش دادن، آن کتاب ها به آدرس پستی شما ارسال می شوند.

 

اگر با توجه به مطالب گفنه شده تشویق شده اید که کتاب های خود را از طریق خرید تلفنی تهیه کنید می توانید با مراکز زیر تماس بگیرید.

 

 معرفی مراکز سفارش تلفنی کتاب / تهیه کتاب تلفنی (تهیه لیست کتاب های مورد نظر شما در تمام زمینه ها) در شهرهای مختلف

مراکز خرید تلفنی کتاب تهران / تهیه کتاب تلفنی تهران

1- لایک بوک

مرکز خرید و فروش تلفنی لایک بوک به صورت تخصصی در زمینه کتاب های روانشناسی و حقوق فعالیت دارد اما در تمام زمینه ها نیز فعالیت میکند بخصوص زمانی که شما لیست مشخصی از کتابها در زمینه های متنوع دارید میتوانید لیست خود را از طریق شماره واتساپ این مجموعه ارائه داده و پکیج کتابهای خود را درب منزل تحویل بگیرید.

تلفن ثابت: 02166459274   واتساپ: 09010935152

 

---

مراکز خرید تلفنی کتاب کرج / تهیه کتاب تلفنی کرج

1- کتابفروشی برگ (محله جهانشهر، کرج) *** 02634476428 ***

کتابفروشی برگ (کتاب فروشی) در محله جهانشهر کرج و بلوار طالقانی شمالی واقع شده است. این فروشگاه یکی از دو کتاب فروشی در محله جهانشهر کرج می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و بوستان شرافت، فروشگاه فرهنگیان، مرکز آموزش زبان سفیر، قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظرات کاربران می ‌توان گفت این فروشگاه یکی از کتاب فروشی‌ های خوب این منطقه می ‌باشد.

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، بلوار طالقانی شمالی، بین شهید فیاضی و بهارستان
تلفن تماس: 02634476428
وبسایت رسمی: oxfordiran.com


2- کتابفروشی جنگل (محله حاجی آباد، کرج) *** 02634459732 ***

کتابفروشی جنگل (کتاب فروشی) در محله حاجی آباد کرج و خیابان شکوفه واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه کتاب فروشی در محله حاجی آباد کرج می‌ باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان شهید مدنی و برج یادمان و همچنین فروشگاه فرهنگیان، موسسه حقوقی پرین، و کتابفروشی ایران قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظرات کاربران می ‌توان گفت این فروشگاه یکی از کتاب فروشی ‌های خوب این منطقه می‌ باشد.

آدرس دقیق: استان البرز، کرج، شکوفه، بین بلوار طالقانی شمالی و مریم شرقی
تلفن تماس: 02634459732
وبسایت رسمی: jpub.ir

مراکز خرید تلفنی کتاب اصفهان / تهیه کتاب تلفنی اصفهان

1- کتابفروشی آنلاین اصفهان (سفارش تلفنی کتاب در اصفهان)

راه های ارتباط با کتابفروشی آنلاین کتاب اصفهان :

962 22 22 3 - 031 ( تلفن - واتساپ )

963 22 22 3 - 031 ( تلفن )

962 22 22 0930 ( موبایل - واتساپ )

برای خرید کتاب های مورد علاقه ، کافی است بصورت تلفنی به کتابفروشی آنلاین کتاب اصفهان سفارش دهید در کمترین زمان کتاب را درب منزل تحویل بگیرید

زمان تحویل کتاب :
داخل شهر اصفهان : 2 ساعت پس از سفارش کتاب
داخل استان اصفهان : کمتر از 24 ساعت
سراسر کشور : 24 تا 72 ساعت2- فرهنگسرای اندیشه اصفهان

نمایندگی کتب پیام نور 32224164 - 031


3- کتابفروشی همام

عرضه کننده کتابهای دانشگاهی 32224956 - 031

 

مراکز خرید تلفنی کتاب شیراز / تهیه کتاب تلفنی شیراز

 

1- امیرا کتاب شیراز

امیرا کتاب (کتاب فروشی) در محله سینما سعدی شیراز و خیابان برق واقع شده است. این فروشگاه یکی از چهار کتاب فروشی در محله سینما سعدی شیراز می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان پارس، خانه کتاب شهر کاغذی و اورنگ پژوهان پارسه قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظرات کاربران می ‌توان گفت این فروشگاه یکی از کتاب فروشی‌های خوب این منطقه می ‌باشد.

آدرس دقیق: استان فارس، شیراز، قصردشت، برق
تلفن تماس: 07132321432
وبسایت رسمی: amirabook.ir


2- بوک لند شیراز

بوک لند شیراز در ساختمانی که ملک شخصی بود، در آذرماه 1397 شروع به فعالیت کرده است. یک خانه حیاط‌ دار بزرگ که در ابتدای خیابان ارم شیراز قرار دارد. حدود چهارده هزار جلد کتاب در ‌بوک لند شیراز وجود دارد. این کتاب‌ها همه نشرهای بازار را دربر می‌گیرند. همچنین قفسه کتاب‌ها هرهفته به‌اصطلاح شارژ می‌شوند.

شماره تماس ‌بوک لند شیراز: 07132250974

 

 

مراکز خرید تلفنی کتاب مشهد / تهیه کتاب تلفنی مشهد

 

1- کتابسرای یار مهربان مشهد / مکتبة صدیقی العزیز

051-38653193
09151060431

ارائه کلیه کتابهای کمک درسی ، کنکوری وتیزهوشان .کتابهای کودک و نوجوان و عمومی بزرگسالان لوازم تحریر و لوازم اداری و لوازم کمک آموزشی.بازی فکری و اسباب بازی / تقدیم جمیع الکتب المدرسیة ، امتحانات القبول والکتب الذکیة ، کتب الأطفال والمراهقین ، القرطاسیة المکتبیة العامة للکبار ، اللوازم المکتبیة والوسائل التعلیمیة ، الألعاب الفکریة والألعاب

آدرس: مشهد، بین معلم 44 و 46 ، جنب داروخانه شبانه روزی طبقه زیر زمین کلید سازی / مشهد ، بین المدرسین 44 و 46 ، بجوار صیدلیة تحت الأرض على مدار الساعة


2- کتابفروشی شقایق - کتاب فروشی در سناباد مشهد / مکتبة شغیغ - مکتبة فی سناباد، مشهد

051-37246673
09155051306

فروش انواع کتاب های ادبی، تاریخی، مذهبی، حقوقی، بیمه / بیع جمیع أنواع الکتب الأدبیة والتاریخیة والدینیة والقانونیة والتأمینیة

آدرس: مشهد ، میدان سعدی، ابتدای سناباد، بین سناباد 1 و 3 / مشهد ، ساحة السعدی ، فی بدایة ساناباد ، بین سناباد 1 و 3

-

 

مراکز خرید تلفنی کتاب قزوین / تهیه کتاب تلفنی قزوین

 

1-  آریا کتاب (محله خیام شمالی، قزوین)

02833348930
قزوین، خیام شمالی، بین بلوار عدل و معرفت

آریا کتاب (کتاب فروشی) در محله خیام شمالی قزوین واقع شده است. این فروشگاه یکی از سه کتاب فروشی در محله خیام شمالی قزوین می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی مهرگان و مجتمع تجاری مهروماه و همچنین کافه وزرا، قنادی شیر دست، سالن آمفی تئاتر کوثر، بانک آینده و خانه بازی قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظرات کاربران می ‌توان گفت این فروشگاه یکی از کتاب فروشی‌های خوب این منطقه می‌باشد.

 

-

مراکز خرید تلفنی کتاب زاهدان / تهیه کتاب تلفنی زاهدان

-

-

-

 

مراکز خرید تلفنی کتاب کرمانشاه / تهیه کتاب تلفنی کرمانشاه

-

-

-

 

مراکز خرید تلفنی کتاب یزد / تهیه کتاب تلفنی یزد

-

-

-

 

  ______________________________________________________

مطالب پیشنهادی:

 

  |    | 

_

  |    |

_

  | 

 

نظرات کاربران

عبارت امنیتی
0