معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در سراسر ایران

دسته بندی :

تاریخ درج :

حجم فایل :

معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور
معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در سراسر ایران

اهمیت کتاب کمک درسی در تحصیل
کتاب کمک درسی یکی از بهترین وسایل کمک آموزشی به شمار می رود که هر فردی برای آموزش غیر حضوری و یا حتی آموزش حضوری می تواند از آنها بهره مند شود. استفاده از کتاب کمک درسی می تواند کمک کند تا دانش آموزان بتوانند با صرف زمان کمتری در کلاس ها، بتوانند درس را بهتر یاد بگیرند. کتاب کمک آموزشی کمک می کند تا درس های مختلف را بتوان با بهترین کیفیت ممکن یاد گرفت. این موضوع کمک می کند تا بتوان سطح علمی خود را به بهترین شکل ممکن افزایش داد.
کتاب کمک درسی معمولا به توضیح همه نکات موجود در کتب درسی می پردازد، بدین ترتیب افرادی که از کتب کمک درسی بهره می برد، تسلط بسیار بیشتری بر دروس پیدا می کنند. کتب کمک آموزشی را می توان به صورت همزمان با کلاس درس مورد استفاده قرار اد، یعنی تا هر جایی که در کلاس درس پیشرفت درسی وجود داشته باشد، از کتاب کمک درسی استفاده کرده و از آن بخش جلوتر نرویم. دقت بالای توضیح مسائل مختلف در کتاب کمک درسی کمک می کند تا بتوان با تمرکز بیشتری مسائل موجود در کتاب درسی را حل کرد.

علت استفاده از کتاب کمک درسی
استفاده از کتاب کمک درسی از سوی برخی از معلمان در سراسر کشور توصیه می شود. این موضوع می تواند دلایل بسیار زیادی داشته باشد. یکی از دلایل اصلی که منجر به سفارش استفاده از کتاب کمک درسی شده است، وجود نقص در برخی از کتاب های آموزشی است. به همین خاطر بوده که حجم کتاب کمک درسی بسیار بیشتر از کتاب های درسی موجود در بازار است. کیفیت کتاب کمک درسی نیز بر یادگیری دانش آموزان تاثیرگذار است. حل تمرین های موجود در کتاب درسی باعث شده تا کتاب های کمک آموزشی محصولی بسیار مناسب و تاثیرگذار برای یادگیری بهتر دروس مختلف به شمار بروند. تشریح کامل جواب سوالات و معرفی روش های مختلف برای رسیدن به جواب یک سوال سبب شده تا کتاب کمک آموزشی به تقویت دانش آموزان کمک بسیار زیادی کند. بدین ترتیب افرادی که قصد دارند با کمترین هزینه ممکن خود را تقویت کرده و به سایر همکلاسی های خود برسند، می توانند از کتاب کمک درسی استفاده نمایند. کتاب های کمک آموزشی هر ساله طبق تغییرات کتب درسی به روز می شوند تا دانش آموزان بتوانند خود را برای شرکت در امتحانات آماده کنند.

 

اهمیت کتاب درسی در کنکور
موفقیت در آزمون کنکور نیازمند به‌ کارگیری تمامی ابزارها و امکانات لازم است. بسیاری از داوطلبان کنکور علی ‌رغم تلاش ‌ها و مطالعه های منظمی که در طول سال کنکور انجام می ‌دهند، نتیجه‌ی دلخواه خود را به دست نمی آورند؛ زیرا از روش‌های صحیح استفاده نمی کنند. در واقع استفاده از روش صحیح مطالعه که مهم‌ترین فعالیت در سال کنکور محسوب می ‌شود به عنوان یکی از عوامل مؤثر در موفقیت، می‌تواند سبب بهبود رتبه و درصدهای شما در کنکور شود. آن‌چه مسلم است این است که کسب رتبه‌ مطلوب در کنکور نیازمند مطالعه و برنامه‌ ریزی درست و نیز استفاده از روش صحیح مطالعه است.
اصلی ‌ترین منبع طراحان سؤال کنکور، کتاب درسی است. در سال‌های گذشته بارها شاهد طرح سؤالاتی از متن و تمرینات کتاب درسی بوده ایم که نشان ‌دهند‌ه اهمیت کتاب درسی است. مطالعه‌ کتب درسی در برخی از درس ها که به درس‌ های کتاب‌ محور معروف‌ اند (مثل دین و زندگی، زبان و ...) نیازی به توصیه ندارد. در درس‌ های عمومی خط به خط كتاب می‌ تواند از اهمیت وی‍ژه‌ای برخوردار باشد.متأسفانه در بسیاری از درس‌ های تمرینی (مثل ریاضی، اقتصاد، فیزیک و ...) که نیاز به تمرین بیشتری دارند، کتاب درسی فراموش می ‌شود. به دلیل اهمیت تمرینات در این درس ‌ها، توصیه می‌شود حتماً کتاب درسی را مطالعه کنید. در این مرحله هم لازم است از نکات مهم و کلیدی، یادداشت‌برداری کنید.
دانش ‌آموز تا اولین مرحله از درس خواندن را پشت سر نگذارد، مطمئناً در بقیه‌ی مراحل دچار مشكل خواهد شد.

 

اهمیت کتابهای آمادگی کنکور
انتخاب بهترین منابع کمک آموزشی و تاثیر آن در موفقیت در کنکور انکار ناپذیر است. اگر از داوطلبان برتر سال های گذشته کنکور در مورد تاثیر منابع کمک درسی در موفقیت کنکور سوال کنید، اکثر آن ها به این موضوع تاکید خواهند داشت. منابع کمک درسی کنکور که توسط انتشارات و موسسات مختلف منتشر می گردد دارای چندین مزیت مهم هستند. اول اینکه این کتب و منابع توسط اساتید برتر کنکور نگارش و تدریس می شود، از این رو به تمامی نکات مهم کنکوری در آنها اشاره می گردد.

بعلاوه اینکه روش های سریع تست زنی و پاسخ دادن به تست ها به همراه راه حله ای تستی به سرعت به شما آموزش داده می شود جالب است بدانید این کتب چکیده ای از نکات مهم کتب درسی بوده و حتی برخی از نکاتی را که در کتب بدان بطور واضح اشاره نشده است را تشریح می نمایند. بدین ترتیب با صرف مدت زمان کمتر و کیفیت یادگیری بهتر می توانید رتبه بهتری کسب کنید.

-

معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در سراسر ایران

-

معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در تهران

 

1- سایت دست دو بوک - قسمت کمک درسی و کنکوری
در سایت دست دو بوک قسمت کتاب های کمک درسی و کنکوری، دنیایی از کتاب های کمک درسی و کتاب های آمادگی کنکور از انتشارات های مختلف به فروش می رسد. این کتاب ها هم نو هستند و هم دست دوم تمیز با قیمتی بسیار کمتر. کافی است سری به وبسایت و یا اینستاگرام ما بزنید.

www.dast2book.com

تلفن ثابت: 02166470254 - واتساپ: 09196408683

-محصولات ما از انتشارات های مطرح مختلفی هستند. کتاب هایی مانند:
کتاب های استادی، کتاب های نشر الگو، کتاب های گل واژه، کتاب های  منتشران، کتاب های مبتکران، کتاب های خیلی سبز، کتاب های فار، کتاب های مهر و ماه، کتاب های قلم چی، کتاب های گاج، کتاب های چهارخونه، کتاب های جیبی، کتاب های جزوه امتحانی، کتاب های جمع بندی.

 

-

معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در کرج

 

1- عصر کتاب کرج

ارائه کتاب کمک آموزشی از تمام انتشارات ، نوشت افزارdvd های آموزشی رهپویان

026-32262563 / 026-32284522 / 09101679908

آدرس: کرج ، خیابان طالقانی شمالی ، بالاتر از فروشگاه فرهنگیان کوچه ناصری شعبه 1
شعبه 1 : ویژه کتاب های قلم چی : طالقانی شمالی ، روبروی گل رز ، نبش کوچه نعمت الهی ، طبقه پایین پاساژ


2- کتاب فروشی قائم کرج

 مرکز فروش کتاب های گاج و سایر ناشران

026-32811551 / 09363620920

آدرس: کرج ، میدان امام حسین ، خیابان شهید صدوقی ، جنب مسجد صاحب الزمان

-

 

معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در اصفهان

 

1- کلبه کتاب در اصفهان

03134389537

بهترین کتاب های کمک آموزشی ویژه دبستان تا دبیرستان. شامل درس نامه، سوالات تشریحی، سوالات تستی همراه با پاسخ نامه.
توزیع کلیه لوازم کمک آموزشی ویژه مدارس و معلمان. جهت تسهیل در امر آموزش و افزایش قدرت درک دانش آموزان.

shop.kolbeketab.com
اصفهان, خیابان جابر انصاری, خیابان شهبازی شمالی، نرسیده به مترو جابر


2- کتابسرای پدرام در اصفهان

 ما فعالیت کتابسرای پدرام را از سال 1379 در شهر اصفهان آغاز کردیم ودر سال 1380 در راستای رسیدن به هدف اصلی خود یعنی کمک به افزایش دانش وآگاهی جامعه اقدام به برپایی پایگاه اینترنتی کتابسرای پدرام نمودیم.
طی سال های گذشته از طریق شرکت در نمایشگاه های مختلف در سراسر کشور با فرهنگ و آداب و رسوم جای جای میهنمان از نزدیک آشنا شدیم و با تکیه بر اعتماد و حمایت مشتریان توانستیم تجربیات ارزنده ای در زمینه ارایه خدمات خود بیاموزیم.
ما براین باوریم که برای داشتن زندگی بهتر ورسیدن به اهداف خود نیازمند کسب دانش و مهارت و در نتیجه آگاهی بیشترهستیم و از آنجا که افزایش آگاهی نیازمند مطالعه و کتابخوانی است ما شغل خود را نه فروش کتاب بلکه مشاوره و کمک به ارتقا آگاهی افراد جامعه می دانیم و از این بابت همواره خرسندیم.
سعی داشته ایم بسته به نیاز مشتریان بانک کاملی از کتاب های کنکور و کمک درسی، شعر و ادبیات، فلسفه و روان شناسی، کودک ونوجوان و ... را جمع آوری نماییم و اکنون با بیش از 35000 عنوان کتاب در زمینه ها گوناگون در حال ارایه خدمت به دوستداران کتاب و کتابخوانی هستیم.
بسیار خرسندیم که شما نیز ارتقا فرهنگ و آگاهی جامعه و ترویج مطالعه و کتابخوانی را نیاز امروز جامعه دانسته و با حمایت و ارایه نظرات و پیشنهادات سازنده خود ما را در این زمینه یاری می نمایید.

تلفن: 03136635110 – 03136623976
ارتباط در واتس آپ و تلگرام: 09393023100
آدرس: اصفهان - شیخ صدوق شمالی - ابتدای شیخ مفید کتابسرای پدرام
www.pedrambook.com

 

-

معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در شیراز

 

1- مرکز کتاب قصردشت در شیراز

فروش کتاب های درسی و کمک درسی و کنکور . فروش کتابهای گاج- الگو- خیلی شبز- مبتکران- تخته سیاه و مهر و ماه.

تلفن: 07136319165 - 07136309165
آدرس: شیراز - میدان قصردشت - ابتدای خیابان ایمان شمالی - نبش کوچه 36 - مرکز کتاب قصردشت


2- کتاب فروشی منگان (هانیوان شیراز)
مرکز نشر و پخش کتابهای درسی و کمک درسی در شیراز از ابتدایی تا دانشگاه

شعبه یک:
آدرس : شیراز - خیابان سید جمال الدین اسد آبادی (پوستچی) - تقاطع هدایت - مجتمع تجاری اداری امیریه 2 - واحد ۱۴ تجاری - کتاب هانیوان (نشر منگان)
تلفن تماس :
071-32338243
09173190836

شعبه دو :
آدرس: شیراز-ابتدای جاده شهر صدرا-مجتمع بین المللی خلیج فارس- تجاری1 پلاک1115- جنب ورودی پارکینگ2
تلفن تماس:
071-36665260
071-36665261

p-mengan.ir

 

-

معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در مشهد

 

1- بوستان کتاب ادب در مشهد
ارائه انواع نوشت افزار و بازیهای فکری - کتابهای کمک درسی و کنکور تیزهوشان - نماینده کتابهای کمک درسی گاج، خیلی سبز، نشر الگو، گانون فرهنگی آموزش، مهروماه، فار، نشر شب قره، کاگو، جویا مجد، پویش، خط سفید، فرزانگان، اندیشمند، قدیانی، دکتر شاکری، سی دی های آموزشی رهپویان، میشا و کوشا

05138657626
09353908130 تقی زاده
09369263379 مظلوم
مشهد، بلوار پیروزی، بین پیروزی 70 و 72، شماره 80، بوستان کتاب ادب

** امکان همکاری با مدارس و مهدکودک ها و موسسات آموزشی **


2- کتابفروشی دل آرامی در مشهد
ارائه و فروش انواع نوشت افزار، بازیهای فکری کودکان و نوجوانان، انواع کتابهای کمک درسی ار ناشران مطرح کشور، سی دی های آموزشی.
فروش جزئی و کلی

05132213730
09156004773
09155244773
مشهد، میدان سعدی از سمت خیابان دانشگاه، کتابفروشی دل آرامی

 

-

معرفی مراکز فروش کتاب های درسی، کمک درسی و کنکور در قزوین

 

1-  پویا کتاب (محله خیام شمالی، قزوین)

02833345591
پویا کتاب (کتاب فروشی) در محله خیام شمالی قزوین و خیابان تابان واقع شده است. در این فروشگاه انواع کتاب ازجمله کتب کمک درسی به فروش می رسد. این فروشگاه یکی از سه کتاب فروشی در محله خیام شمالی قزوین می‌باشد و از نظر موقعیت جغرافیایی در نزدیکی مراکز مهمی مانند بیمارستان تخصصی وفوق تخصصی مهرگان و مجتمع تجاری مهروماه و همچنین مرکز خرید ایرانیان، کافه نوژا، خشکبار دهخدا، شهر کتاب و رستوران میلانو قرار گرفته است. همچنین با توجه به نظرات کاربران می‌ توان گفت این فروشگاه یکی از کتاب فروشی ‌های خوب این منطقه می‌باشد.

02833345591
آدرس: قزوین، بلوار دهخدا، تابان

 

-

_______________________________________________________

مطالب پیشنهادی:

 

  |    |

_

  |    |

_

  | 

 

نظرات کاربران

عبارت امنیتی
0