طراحی سایت کتاب فروشی آنلاین

دسته بندی :

نویسنده : نابغه

تاریخ درج :

حجم فایل : 100

نحوه راه اندازی فروشگاه آنلاین کتاب و مزایا و نحوه مدیریت آن
طراحی سایت کتاب فروشی آنلاین

امروزه مشغله های افراد بسیار زیاد است و یافتن کتاب مورد نظر افراد در شهرهای شلوغ چندان آسان نیست. از طرفی استفاده از اینترنت و گوشی های همراه هوشمند نیز گسترش یافته است. به همین دلیل بسیاری از افراد کتاب خوان در اینترنت به دنبال کتاب های مورد علاقه خود می گردند و آن ها را در سایت های فروش آنلاین کتاب جستجو می کنند.

 

        

 

به منظور باقی ماندن در عرصه رقابت، کم کم کتاب فروشی های سنتی باید به فکر طراحی سایت کتاب فروشی باشند تا بتوانند شغل خود در زمینه فروش کتاب را ادامه دهند. این کار هم باعث خواهد شد مشتریانی از طریق اینترنت جذب نمایند هم اینکه مشتریان حضوری خود را به خرید اینترنتی ترغیب نمایند که موجب صرفه جویی در وقت و هزینه مشتری برای مراجعه به کتاب فروشی خواهد شد. دیگر مزیتی که این کار دارد این است که به نوعی تبلیغ موثر برای فروشگاه خود صورت می پذیرد. بدین ترتیب که مشتریانی که با جستجو در گوگل وارد سایت می شوند می توانند با محل فروشگاه آشنا شده و برای مراجعه حضوری، به یافتن آدرس فروشگاه از طریق وب سایت فروشگاه اقدام نمایند.


                                   

 

اگر شما فروشگاه کتاب دارید و می خواهید در این زمینه پیشرفت چشمگیری داشته باشید بهترین راه قدم گذاشتن در مسیر تکنولوژی و اینترنت است که این روزها بسیاری از مردم برای رفع نیازهای خود از آن استفاده می نمایند.

                       

یک سایت کتاب فروشی که به خوبی طراحی شده باشد می تواند در نتایج بالای موتورهای جستجو ظاهر شود و در فضای اینترنت به خوبی شناخته شود. ما با داشتن کادری مجرب در زمینه طراحی سایت و آگاهی از نیازهای عرصه رقابتی اینترنتی به بهترین شکل سایت شما را طراحی خواهیم کرد.

 

                                  شرکت مهبانگ

 

شرکت مهبانگ برای شما که در زمینه فروش کتاب فعالیت دارید سایت تخصصی فروش کتاب را بنا بر نوع فعالیتتان و امکانات مورد نیازتان طراحی می کند.

ویژگی ها و قابلیت های طراحی سایت کتاب فروشی توسط شرکت ما
- امکان مدیریت آسان سایت بدون نیاز به دانش کامپیوتری
- امکان اضافه کردن جستجوی پیشرفته به سایت به منظور سهولت یافتن کتاب
- امکان طبقه بندی و دسته بندی کتاب ها بر اساس موضوع، انتشارات، نام نویسنده و…
- امکان ایجاد بخش کتاب های هم ردیف و مشابه
- امکان اضافه نمودن بخشی تحت عنوان پرفروش ترین کتاب ها یا جدیدترین کتاب ها
- امکان اطلاع رسانی کتب جدید به کاربران و مشتریان از طریق ایمیل یا پیامک
- امکان ایجاد بخش های ادبی و معرفی نویسندگان و مترجمان در داخل سایت
- امکان ایجاد بخش معرفی کتاب های پیشنهادی در هفته یا در ماه
- امکان ایجاد بخش معرفی کتاب به همراه توضیح مختصر و تصویر مناسب
- امکان کامنت گذاری و نظر گذاشتن کاربران سایت درباره کتاب ها
- امکان ایجاد لیست علاقه مندی ها برای کاربران سایت بر اساس کتاب هایی که انتخاب کرده اند
- امکان افزودن درگاه بانکی جهت پرداخت آنلاین مبلغ خرید
- امکان ایجاد شیوه های گونانگون ارسال (پست، پیک، تحویل در فروشگاه) و دادن انتخاب به مشتری
- امکان اضافه نمودن بخش پشتیبانی آنلاین به سایت

طراحی سایت فروش کتاب بر اساس اصول سئو                         

سایت کتاب فروشی هر چقدر هم خوب طراحی شده باشد اما اگر در نتایج موتور جستجو بالا نیاید، هیچ فایده ای ندارد. برای موفق شدن در بازار پر رقابت فروش اینترنتی کتاب باید اصولی در طراحی سایت و نحوه درج محصولات رعایت شود تا در اولین جستجوی مخاطبان، موتور گوگل سایت شما را خوانده و در پاسخ سرچ مخاطبان، آن را نمایش دهد. محتوای مناسب، استفاده به جا از کلید واژه ها و رعایت اصول کلی بهینه سازی سایت، برای بالا آمدن سایت در نتایج گوگل بسیار ضروری است.

شرکت مهبانگ با داشتن کادری حرفه ای و تحصیلکرده در زمینه های مرتبط قادر است این ویژگی ها را به سایت شما بدهد.

 

هدف ما                         
با توجه به ویژگیهای زندگی مدرن و رونق گرفتن خریدهای اینترنتی در این روزها و با هدف گسترش فرهنگ کتابخوانی و سهولت دسترسی به کتاب برای همگان، هدف شرکت مهبانگ ایجاد فروشگاه های اینترنتی کتاب در سراسر کشور با شعار " هر شهر، یک کتابفروشی اینترنتی" می باشد. با این هدف، شرکت ما پذیرای تمامی سفارشات طراحی سایت فروش کتاب از سراسر ایران خواهد بود.نمونه کارهای شرکت ما در رابطه با طراحی سایت کتابفروشی
شرکت مهبانگ در زمینه های بسیار متنوع، طراحی سایت انجام داده است که یکی از این زمینه ها طراحی سایت فروش کتاب است. شرکت ما افتخار همکاری و طراحی سایت برای فروشگاه ها و انتشارات های معتبر مختلفی را داشته که در زیر مشاهده می کنید. جهت مشاهده سایت هر یک، روی تصویر آن کلیک کنید و وارد سایت مورد نظر شوید.

سایت فروشگاه اینترنتی انتشارات آبادیس      سایت فروشگاه اینترنتی انتشارات ابن سینا      سایت فروشگاه اینترنتی انتشارات حیدری     سایت فروشگاه اینترنتی کتابهای پزشکی اسرار طب

                سایت فروشگاه اینترنتی دست دو بوک خرید و فروش کتاب های دست دوم        سایت فروشگاه اینترنتی پزشکی بوک       سایت فروشگاه اینترنتی عصر کتاب  
                                           

 

نظرات کاربران

عبارت امنیتی
0