اهدای کتاب

دسته بندی :

نویسنده : نابغه

تاریخ درج :

حجم فایل :

اهدای کتاب
اهدای کتاب

اهدای کتاب

بخش اهدای کتاب چرا به وجود آمد؟

حتما شما هم بارها دیده و شنیده اید که یک یا چند نفر از رتبه های برتر کنکور از مناطق محروم بوده اند، مناطقی بدون حتی کمترین امکانات کمک آموزشی یا فرهنگی، و این خبر را با شگفتی دست به دست کرده اید. بله دوست عزیز! همه انسانها در نوع خود دارای علایق و استعدادهایی نهفته هستند و چه استعدادها، توانایی ها، رویاها و اهدافی که در مناطق محروم به دلیل کمبود یا نبود ابتدایی ترین امکانات، زیر خروارها حسرت دفن شده اند.

با هدف ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی و فرآهم آوردن تسهیلات جهت دسترسی همه هموطنان به کتاب، سایت دست دو بوک به پویش " کتاب برای همه" و "اهدای کتاب " پیوسته است و برای تحقق این امر، بخش " اهدای کتاب " در سایت دست دو بوک راه اندازی شد.

 

نحوه عملکرد بخش اهدای کتاب در سایت دست دو بوک چگونه است؟

سایت دست دو بوک این امکان را فراهم کرده که کسانی که مشتاق اهدای کتاب به دیگر افراد هستند بتوانند کتاب های خود را _ اعم از کتابخانه شخصی، کتابهای دانشگاهی و کتابهای درسی که دیگر مورد نیازشان نیست، کتابهای کودک و ..._ به دفتر ما (دست دو بوک) ارسال کنند تا به وسیله نیروهای ما به نام خود اهداکننده در سایت درج شوند. به این ترتیب با توجه به رتبه بالای سایت دست دو بوک در گوگل، با ساده ترین جستجو، افراد قادر هستند کتب مورد نظر خود را بیابند و آن را خریداری کنند. همچنین یک حساب کاربری نیز برای شخص اهداکننده ساخته می شود تا اهداکننده کتاب بتواند هر لحظه با ورود به حساب کاربری خود، وضعیت کتابهای اهدایی خود را مشاهده و پیگیری کند.

 

هزینه خرید کتاب در بخش اهدای کتاب دست دو بوک برای خریداران کم بضاعت چقدر خواهد بود؟

قابل ذکر است که هزینه خرید تمام کتابهای اهدایی برای خریداران عزیز _ فارغ از موضوع کتاب اهدایی، تعداد صفحات کتاب، تعداد جلد، نفیس یا معمولی بودن کتاب، چاپ جدید یا قدیمی بودن کتاب و ... مبلغ 5000 تومان خواهد بود که این هزینه جهت تامین قسمت کوچکی از هزینه نیروی کار و هزینه سرور برای درج و ماندن کتاب ها در سایت دست دو بوک است.

با اهدای کتاب و ایجاد امکان مطالعه و دسترسی آسان به کتاب برای همه، چرخه مهربانی را در جهان قدرت ببخشیم. ما همه یکی هستیم.

نظرات کاربران

عبارت امنیتی
0