معرفی کتابهای پوست و زیبایی دکتر داوود رمزی

دسته بندی :

نویسنده : شفیع

تاریخ درج :

حجم فایل : 100

معرفی سری 6 جلدی کتاب های پوست و زیبایی دکتر رمزی
معرفی کتابهای پوست و زیبایی دکتر داوود رمزی

معرفی سری 6 جلدی کتابهای پوست و زیبایی دکتر رمزی 

1 - کتاب راهنمای کاربردی تزریق توکسین بوتولینوم


کتابی که در پیش رو دارید دومین جلد از مجموعه پوست می باشد که در زمینه آموزش پروسیجرهای تزریق بوتاکس تالیف گردیده است که در حال حاضر پرطرفدارترین پروسیجر زیبایی در سراسر جهان می باشد.
در این کتاب جامع و کامل سعی شده است به شکلی اصولی و زیربنایی از مباحث اولیه شامل آناتومی و مقدمات گرفته تا روش های بی حسی و تزریق فرد را قدم به قدم و به شکل کامل با این پروسیجر آشنا نماید.
ارائه یک فصل مجزا در زمینه آشنایی با اصول پایه و مفاهیم اولیه تزریق بوتاکس و. همچنین توضیح جداگانه در هر فصل  در مورد عوارض پروسیجر سبب می شود که نه تنها پزشک از میزان اشتباعات عوارض احتمالی پروسیجر خود بکاهد و برنامه تزریق را بر اساس هر فرد به شکل منحصر به فرد طرح ریزی نمایید
بلکه در صورت بروز آنها نحوه رویکرد به مشکل را بداند و آمادگی لازم را در این زمینه داشته باشد
همچنین تجربیات و نکات ریز در مورد هر پروسیجر به طور کامل ارائه شده است-نکته ای که در بسیاری از فیلم ها و دوره های آموزش از بیان آن اجتناب میگردد و آگاهی از آنها به میزان موفقیت بیشتر پروسیجر و رضایت مندی بیشتر بیمار همراه است
ارائه تصاویر رنگی متعدد و قدم به قدم در انجام پروسیجر نیز سبب افزایش کیفیت آموزش میگردد
جهت آموزش بهتر و آشنایی بیشتر با پروسیجر این موسسه همراه با کتاب یک زی آموزشی نیز ارائه می دهد که در آن هر یک از پروسیجرها به شکل ویدئویی و کامل بر روی بیمار اجرا شده که به درک بهتر آن کمک شایانی میکند.

2 - راهنمای کاربردی علم و هنر لیفت با نخ

3 - راهنمای کاربردی تکنیک های تزریق زیبایی

4 - راهنمای کاربردی لیزر درمانی زیبایی

5 - راهنمای کاربردی تزریق فیلر درمی

6 - راهنمای کاربردی لایه برداری زیبایی و جوانسازی دارویی پوست

 


راهنمای کاربردی لایه برداری زیبایی و جوانسازی دارویی پوسی
ارائه خدمات درمانهای مراقبت از پوست skin care  امروزه به یکی از پر طرفدارترین حیطه های طب هم برای بیماران و هم پزشکان تبدیل شده است.
اما آنچه مسلم است ضرورت آشنایی علمی و صحیح با داروها  و ترکیبات درمانی و روش استفاده از این تکنیکها و درمانها در کنار عملکرد تجربی می باشد.
کتابی که در پیش رو دارید یک راهنمای کاربردیس مفید و عملی در زمینه آموزش سه حیطه  بسیار رایج و پرکاربرد از درمانهای مراقبت از پوست یعنی لایه برداری شیمیایی -پیلینگ شیمیایی-
لایه برداری مکانیکی-میکرودرم-و  استفاده از ترکیبات آرایشی دارویی به منظور برطرف کردن مشکلات شایع پوستی -رفع چین و چروکها وپیری ناشی از آفتاب -آکنه-لکه های صورت -قرمزی و التهاب پوست...می باشد.
با توجه به این که در کتاب اصلی تنها داروها و ترکیبات بازار آمریکا آورده شده است که دسترسی به آنها در کشور ما ممکن نمی باشد و همچنین متفاوت بودن برندها و ترکیبات موجود در ایران -
در بخش پایانی کتاب لیست کاملی از ترکیبات آرایشی دارویی رایج از برندهای مختلف و معتبر خارجی در دسترس در کشور ما در حیطه درمانی  -علاوه بر ترکیبات موجود در بازار آمریکا-در جدولی جداگانه جهت استفاده در فعالیت بالینی روزمره آورده شده است.
همچنین در هر قسمت از درمان مراقبت پوست موضعی یک کادر جداگانه پیشنهادی بر اساس ترکیبات موجود در ایران از برندهای رایج ارائه شده تا به همکاران عزیز در زمینه عملکرد بالینی کمک گردد.
بدیهی است که بر اساس جدول ضمیمه پایانی کتاب انتخابهای متعدد دیگری نیز وجود دارد که گزینش برند یا ترکیب خاص نیازمند تجربه کاری بیشتر و مشاهده نتایج در بالین و عملکرد روزمره می باشد.
 

 

 

نظرات کاربران

عبارت امنیتی
0